همراهی با سیاست های دولت شرط انتخاب مدیران در خوزستان

استاندار خوزستان بیان کرد:از فرمانداران میخواهم با همه مقامات عالی شهرستان همچون ائمه محترم جمعه، نمایندگان مجلس، فرماندهان نیروهای مسلح و روسای دادگستری شهرستان ها  تعامل سازنده داشته باشند.
کد خبر : 484
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵

بهبهان انلاین:

قاسم سلیمانی دشتکی امروز،در نشست با فرمانداران شهرستان های استان که با حضور معاونین استانداری برگزار شد گفت:برخی از سنت ها و آداب و رسوم ارزشمند رایج در فرهنگ ما با شرایط پاندمی کرونا سازگاری ندارد و ما باید خود را با آن وفق دهیم و این ویروس خود را با ما وفق نمی‌دهد‌.

استاندار خوزستان افزود:متاسفانه برگزاری مراسم شلوغ شادی و عزا در خوزستان موجب تشدید و گسترش روند شروع کرونا شده است.

مقام عالی دولت در استان ادامه داد:از فرمانداران شهرستان ها انتظار داریم به صورت جدی با این تخلفات و مراسم مقابله نمایند البته قبل از توسل به نیروی سلبی نسبت به توجیه صاحبان مجالس توجه ویژه داشته باشند چرا که با برگزاری یک مراسم عزاداری و یا جشن به قیمت چندین مراسم عزا و مرگ و میر عزیزان ما خواهد بود و هیچ کس راضی به این پرداخت این بهای گزاف و دردناک نخواهد بود.

سلیمانی در خصوص انتخابات اظهار داشت:فرمانداران به عنوان مجریان اصلی انتخابات باید نسبت به رعایت اصل بی طرفی، سلامت و شفافیت انتخابات اهتمام داشته و هر جایی که هیات های اجرایی متناسب با این ملاک ها انتخاب نشده باشند نسبت به اصلاح ترکیب انتخاب شده مبادرت ورزند.

استاندار خوزستان بیان کرد:از فرمانداران میخواهم با همه مقامات عالی شهرستان همچون ائمه محترم جمعه، نمایندگان مجلس، فرماندهان نیروهای مسلح و روسای دادگستری شهرستان ها  تعامل سازنده داشته باشند.

سلیمانی تصریح کرد:فرمانداران در عین رعایت احترام و تعامل سازنده با مقامات عالی و موثر شهرستان ها باید نماینده دولت و نظام باشند و در انتخاب مدیران مستقل عمل نمایند.

استاندار خوزستان ادامه داد:گر چه ممکن است فردی برای منصبی به آنها معرفی شده باشد اما تنها در صورتی این مسوولیت را به وی محول نمایند که دارای سه شاخص توانمندی، همراهی با سیاست های دولت و سلامت نفس باشد که این شاخص ها منحصرا توسط کمیته منابع انسانی مورد بررسی قرار میگیرد همچنین در مرحله بعد هم که مطابق قانون در زمینه شاخص وفاداری به نظام هم از نهادهای مربوطه استعلام انجام میشود.

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.