شماره : 5011
۲۰ / ۳ / ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۱

جلسه بررسی وضعیت پایگاه های خبری در خانه مطبوعات خوزستان برگزار شد

جلسه بررسی وضعیت پایگاه های خبری در خانه مطبوعات خوزستان برگزار شد. ؛

بهبهان آنلاین:

جلسه بررسی وضعیت پایگاه های خبری در خانه مطبوعات خوزستان برگزار شد
به گزارش روابط‌عمومی خانه مطبوعات خوزستان، با حضور مدیر خانه مطبوعات و اهالی رسانه جلسه بررسی وضعیت پایگاه های خبری برگزار گردید.
در این جلسه اصحاب رسانه پیرامون چالش های موجود در پایگاه های خبری به هم اندیشی و تشریک مساعی با یکدیگر پرداختند.

بر اساس این گزارش مُقرر گردید تعرفه در خور شان و مکفی برای آگهی های پایگاه های خبری از طرف ارشاد تعیین گردد.

همچنین مقرر شد که آگهی به صورت سیستمی برای پایگاه های خبری ارسال شود. ارائه اینترنت بدون فیلتر برای مدیران مسئول پایگاه های خبری دیگر موضوعی بود که در این جلسه بر آن تاکید و مقرر شد پیگیری های لازم ودر این باره انجام‌ شود. ایجاد گروه مختص پایگاه های خبری به منظور انتشار لینک مطالب تولید شده جهت استفاده رسانه های مکتوب با ذکر منبع، پیگیری یارانه برای پایگاه های خبری و ارسال نامه از سوی خانه مطبوعات جهت دریافت تخفیف پرداخت حق بیمه پرسنل پایگاه های خبری، برگزاری کلاس های آموزشی پیرامون موضوع مالیات و همکاری با پایگاه های خبری در شهرستان ها از دیگر مواردی بود که در این جلسه مطرح گردید.

ثبت شده در سایت بهبهان آنلاین طی شماره 5011 توسط پیمان باوند و در روز شنبه 20 خرداد 1402 ساعت ۱۴:۱۱:۱۸
© Copyright 2023 http://behbahanonline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 5009
۲۰ / ۳ / ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۸

آیین معارفه مدیر جدید میراث فرهنگی وصنایع دستی بهبهان برگزار شد

آیین معارفه مدیر جدید میراث فرهنگی وصنایع دستی بهبهان برگزار شد. ؛

بهبهان آنلاین:

مدیر جدید اداره میراث فرهنگی وصنایع دستی بهبهان منصوب شد.

با حضور طباطبایی معاون توسعه و نیروی انسانی اداره کل میراث فرهنگی استان خوزستان و رستم عیدی پور فرماندار شهرستان بهبهان از زحمات و تلاش های مسعود صحراگرد سرپرست پیشین اداره میراث فرهنگی تقدیر و علی حداد به عنوان مدیر جدید این اداره معارفه گردید.

ثبت شده در سایت بهبهان آنلاین طی شماره 5009 توسط پیمان باوند و در روز شنبه 20 خرداد 1402 ساعت ۱۲:۵۸:۴۸
© Copyright 2023 http://behbahanonline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 5006
۱۹ / ۳ / ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۳

استانداری خوزستان: ترک فعل دستگاه‌ها در بحث حجاب و عفاف تا عزل مسئول پیگیری می‌شود

ایزدی پناه با بیان اینکه کلیه دستگاه‌های متولی برنامه‌های فرهنگی و اخلاقی در بحث اجرای برنامه‌های عفاف و حجاب پای کار هستند، افزود: در حال حاضر موضوع اوقات فراغت یکی از دستورکارهایی است که روی آن تمرکز داریم و علاوه بر این دوره‌های بسیج، دوره‌های مربوط به آموزش و پرورش،فرهنگ و ارشاد اسلامی، هلال احمر، برنامه های فرهنگی ورزشی شهرداری اهواز و... در حال انجام هستند. ؛

بهبهان آنلاین:

مدیرکل امور اجتماعی استانداری خوزستان گفت: اقدام اصولی در بحث حجاب و عفاف مطالبه عمومی شهروندان است و چنانچه در این زمینه ترک فعلی از سوی دستگاهی صورت بگیرد موضوع تا معرفی به مراجع قضایی و احتمال عزل مسئول مربوطه قابل پیگیری است.

محبوبه ایزدی پناه مدیر کل امور اجتماعی استانداری خوزستان اظهار کرد: جلسات عملکردی عفاف و حجاب در حوزه معاونت سیاسی و اجتماعی این استانداری از سال گذشته در حال انجام بوده و مقرر شده که در ادامه جلسات بشکل هفتگی برگزار گردد که در این زمینه تلاش های متعهدانه ستاد احیاء امر بمعروف و نهی از منکر استان جای قدردانی دارد.

 

وی افزود: فارغ از مسائل دانشجویی که در کمیسیون دانشجویی بررسی می‌شود چندین جلسه از جلسات عفاف و حجاب در حوزه دانشگاه‌ها بوده است.

 

مدیر کل امور اجتماعی استانداری خوزستان با اشاره به برخی هماهنگی‌های بین بخشی در خصوص مساله حجاب و عفاف، گفت: یک تیم نظارتی شامل ارزیابان ستاد حجاب و عفاف استانداری، مجموعه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر ، پلیس امنیت اخلاقی و پلیس اجتماعی تشکیل شده است.

 

ایزدی پناه بیان کرد: این تیم ارزیابی‌های دستگاه‌های اجرایی را انجام می‌‌دهد و در یک سال گذشته بیش از 50 دستگاه مورد ارزیابی قرار گرفته و نتایج آن به مرکز ارسال شده است.

 

وی ملاک‌های ارزیابی را پرسش‌نامه‌هایی که در حوزه ستاد احیای امربه معروف و نهی منکر، ستاد صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب استان وجود دارد برشمرد و عنوان کرد: این پرسش‌نامه‌ها عموماً در حین انجام نظارت ها، تاکید بر استفاده از ظرفیت های مشاوره ای، هنری، تبلیغی، آموزشی و حتی اردویی نیز صورت گرفته است.

 

ایزدی پناه افزود: اقدامات لازم در خصوص دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت کشور و دیگر مراجع که در این خصوص دستورالعمل صادر کرده اند در زمان‌های مقتضی خود با قید فوریت و لحاظ طبقه‌بندی انجام شده و بازدیدها از دیگر اماکن ارائه دهنده خدمات عمومی مثل فرودگاه ها، بیمارستانها، راه آهن و… نیز در حال انجام است.

وی با تاکید بر لزوم بهبود شرایط در اماکن عمومی، بیان کرد: با اتحادیه اصناف، پلیس اماکن،پلیس فرودگاه، پلیس راه‌آهن، متولیان حوزه درمان در پنج دانشگاه علوم پزشکی استان جلساتی برگزار و دانشگاه‌ها موظف شدند نماینده‌های خود را در حوزه پیگیری عفاف و حجاب به استانداری معرفی کرده و برای بازرسی های دوره ای این موضوع تیم مشترکی از نمایندگان ستاد عفاف و‌حجاب، ستاد امر به معروف، معاونت درمان، معاونت دارو و معاونت بهداشت تشکیل داده و نظارتهای مورد انتظار را انجام دهند.

 

ایزدی پناه با اشاره به بازخورد مثبت نظرات شهروندان در خصوص بهبود نسبی سیمای ظاهری شهر در نتیجه اقدامات صورت گرفته در حوزه حجاب و عفاف، عنوان کرد: در مرحله اول مبنای فعالیت برای اجرای برنامه‌های حجاب و عفاف در حوزه های مختلف اقدامات ایجابی و در صورت لزوم در فاز بعدی اقدامات سلبی خواهد بود.

 

وی با تاکید بر مطالبه عمومی شهروندان در خصوص لزوم تداوم اقدامات در حوزه حجاب و عفاف بیان کرد: چنانچه در این زمینه ترک فعلی از سوی دستگاهی صورت بگیرد موضوع تا معرفی به مراجع قضایی و احتمال عزل مسئول مربوطه قابل پیگیری است.

 

وی افزود: در همین رابطه اخیراً گزارشی از یکی از دستگاههای اجرایی استان مبنی بر معرفی مدیر مجموعه از طرف ستاد امر به معروف و نهی از منکر به دستگاه قضا داشته ایم.

 

ایزدی پناه با بیان اینکه کلیه دستگاه‌های متولی برنامه‌های فرهنگی و اخلاقی در بحث اجرای برنامه‌های عفاف و حجاب پای کار هستند، افزود: در حال حاضر موضوع اوقات فراغت یکی از دستورکارهایی است که روی آن تمرکز داریم و علاوه بر این دوره‌های بسیج، دوره‌های مربوط به آموزش و پرورش،فرهنگ و ارشاد اسلامی، هلال احمر، برنامه های فرهنگی ورزشی شهرداری اهواز و… در حال انجام هستند.

 

وی بیان کرد: برای حوزه دانشجویی که گروه جوانان ما را شامل می‌شود، تاکید جدی بر برنامه ریزی برای برگزاری جلسات اقناعی و ایجابی است تا جوانان با درک بالای خود به نتایج مطلوب برسند و عموماً جوانان اغلب با برنامه‌های اقناعی نتیجه‌‌گیری‌های درست و قابل قبولی خواهند داشت

 

ثبت شده در سایت بهبهان آنلاین طی شماره 5006 توسط پیمان باوند و در روز جمعه 19 خرداد 1402 ساعت ۲۱:۱۳:۵۶
© Copyright 2023 http://behbahanonline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 5003
۱۹ / ۳ / ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۶

توزیع مرغ منجمد در بازار خوزستان متوقف شد

مدیر کل پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: در حال حاضر مرغ منجمد به میزان کافی در سردخانه‌های شرکت پشتیبانی امور دام استان وجود دارد و از نظر ذخایر هیچ مشکلی نداریم.؛

بهبهان آنلاین:

حمید بدوی مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به تصمیم‌گیری‌های انجام‌شده توزیع مرغ منجمد در بازار استان متوقف شده است و در حال حاضر توزیع مرغ منجمد انجام نمی‌شود.

وی افزود: در حال حاضر مرغ کشتار روز در بازار عرضه می‌شود و مجوزی برای مرغ منجمد در بازار خوزستان برای شرکت پشتیبانی امور دام به منظور توزیع صادر نشده است.

مدیر کل پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: در حال حاضر مرغ منجمد به میزان کافی در سردخانه‌های شرکت پشتیبانی امور دام استان وجود دارد و از نظر ذخایر هیچ مشکلی نداریم.

بدوی عنوان کرد: در صورت تصمیم‌گیری و صدور مجوز نسبت به توزیع مرغ منجمد در بازار اقدام خواهد شد و ذخایر نیز در این زمینه هیچ مشکلی ندارند اما اکنون مرغ کشتار روز در بازار عرضه می‌شود و بنا بر تصمیم‌گیری‌ها توزیع مرغ منجمد متوقف شده است.

وی ادامه داد: توزیع مرغ منجمد از اوایل اسفندماه در استان آغاز شده بود و تا ۲۰ اردیبهشت ماه سال جاری ادامه داشت. در این زمینه از ابتدای امسال تا ۲۰ اردیبهشت بیش از ۵ هزار تن در استان توزیع شد.

ثبت شده در سایت بهبهان آنلاین طی شماره 5003 توسط پیمان باوند و در روز جمعه 19 خرداد 1402 ساعت ۱۷:۲۶:۳۲
© Copyright 2023 http://behbahanonline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4999
۱۹ / ۳ / ۱۴۰۲ - ۹:۲۸

بابدرقه مردم ومسئولان: ؛

پدر شهید گرانقدر «تقوی خصال»در خاک آرام گرفت

در مراسمی باشکوه و با حضور مسئولین و مردم ولایت مدار شهر تشان ؛ سید میرلطیف تقوی خصال پدر شهید گرانقدر تقوی خصال تشییع و در کنار فرزند شهیدش به خاک سپرده شده است .؛

بهبهان آنلاین:

در مراسمی باشکوه و با حضور مسئولین و مردم ولایت مدار شهر تشان ؛ سید میرلطیف تقوی خصال پدر شهید گرانقدر تقوی خصال تشییع و در کنار فرزند شهیدش به خاک سپرده شده است .

 

پدر گرانقدر شهید تقوی خصال که پس از سال ها فراق در سوگ فرزند شهیدش به علت کهولت سن به رحمت ایزدی پیوست و در مراسمی باشکوه جهت ارج نهادن به مقام پدر این شهید بزرگوار روز پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ بر دستان مردم شهر تشان راهی منزل ابدی خود در کنار فرزندش شده است .

ثبت شده در سایت بهبهان آنلاین طی شماره 4999 توسط پیمان باوند و در روز جمعه 19 خرداد 1402 ساعت ۰۹:۲۸:۴۲
© Copyright 2023 http://behbahanonline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4996
۱۲ / ۳ / ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۴

قهرمانی ایران درمسابقات کشتی‌فرنگی تورنمنت رنکینگ قرقیزستان/محسن نژاد برنز گرفت

مسابقات کشتی‌فرنگی تورنمنت رنکینگ قرقیزستان برگزار و تیم کشتی فرنگی ایران قهرمان شد. ؛

بهبهان آنلاین:

مسابقات کشتی‌فرنگی تورنمنت رنکینگ قرقیزستان  برگزارشد.

تیم ایران با کسب ۵ مدال طلا، یک مدال نقره و ۲ مدال برنز بعنوان قهرمانی تورنمنت بیشکک دست یافت.

ایران در این رقابت‌ها توسط سید دانیال سهرابی در وزن ۶۷ کیلوگرم، محمدعلی گرایی در وزن ۷۷ کیلوگرم، علیرضا مهمدی در وزن ۸۲ کیلوگرم، محمدهادی ساروی در وزن ۹۷ کیلوگرم و امین میرزازاده در وزن ۱۳۰ کیلوگرم به مدال طلا، محمدرضا گرایی در وزن ۷۲ کیلوگرم به مدال نقره، مهدی محسن نژاد در وزن ۶۰ کیلوگرم و ایمان محمدی در وزن ۶۳ کیلوگرم به مدال برنز دست یافت.

محسن نژاد ازکشتی گیران شایسته کشورمان و فرزند شهرستان بهبهان می باشد.

ثبت شده در سایت بهبهان آنلاین طی شماره 4996 توسط پیمان باوند و در روز جمعه 12 خرداد 1402 ساعت ۲۰:۳۴:۳۷
© Copyright 2023 http://behbahanonline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4993
۱۲ / ۳ / ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۹

اقدام جهادی نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در آبرسانی به روستاهای بخش زیدون

آئین افتتاح و بهره‌برداری از فاز اول طرح آبرسانی به روستاهای قلعه دژ، گنجیگان، شله زار یک و دو بخش زیدون برگزار شد. ؛

بهبهان آنلاین:

اقدام جهادی محمدطلا مظلومی نماینده مردم شریف بهبهان و آغاجاری در آبرسانی به روستاهای قلعه دژ، گنجیگان، شله زار یک و شله زار دو بخش زیدون به ثمر نشس.

به گزارش بهبهان آنلاین به نقل از روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم شریف بهبهان و آغاجاری با حضور محمدطلا مظلومی نماینده مردم شریف بهبهان و آغاجاری، مدیرعامل آبفا استان خوزستان، فرماندار شهرستان بهبهان و جمعی از مسئولان و معتمدین، فاز اول طرح آبرسانی به روستاهای قلعه دژ، گنجیگان، شله زار یک و شله زار دو بخش زیدون مورد بهره برداری قرار گرفت.

با پیگیری و تلاش های شبانه روزی محمدطلا مظلومی نماینده مردم شریف بهبهان و آغاجاری در خصوص تأمین اعتبارات، آبرسانی پایدار و رفع تنش آبی روستاهای بخش زیدون؛ فاز اول طرح آبرسانی به طول ۱۴ کیلومتر و جمعیت تحت پوشش ۱۰۰۰ نفر مورد بهره‌برداری قرار گرفت و مردم روستاهای قلعه دژ، گنجیگان، شله زار یک و شله زار دو بخش زیدون از نعمت آب شرب آشامیدنی سالم و پایدار برخوردار شدند.

خدمت رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه ادامه دارد…

ثبت شده در سایت بهبهان آنلاین طی شماره 4993 توسط پیمان باوند و در روز جمعه 12 خرداد 1402 ساعت ۱۱:۰۹:۳۲
© Copyright 2023 http://behbahanonline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4989
۱۲ / ۳ / ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۱

مراسم بزرگداشت سالروز رحلت امام خمینی(ره) و یوم‌الله ۱۵ خرداد در بهبهان برگزار می‌شود

مراسم بزرگداشت سالروز رحلت جانسوز حضرت امام خمینی(ره) و یوم‌الله ۱۵ خرداد در بهبهان برگزار می‌شود.؛

بهبهان آنلاین:

مراسم بزرگداشت سالروز رحلت جانسوز حضرت امام خمینی(ره) و یوم‌الله ۱۵ خرداد در بهبهان برگزار می‌شود.
به گزارش بهبهان آنلاین، براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، مراسمات بزرگداشت سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین یوم‌الله ۱۵ خرداد با حضور اقشار مختلف مردم در روز ۱۳ خرداد بعداز نمازمغرب وعشاء برگزار می‌شود.

این مراسم بانوای مداحان شهرستان در محل امام زاده حیدر(ع) برگزار و آیت الله ناصری امام جمعه بهبهان سخنرانی خواهد کرد.

ستادبرگزاری ارتحال امام راحل(ره) ازعموم مردم ولایتمداربهبهان برای شرکت دراین مراسم دعوت نموده است.

ثبت شده در سایت بهبهان آنلاین طی شماره 4989 توسط پیمان باوند و در روز جمعه 12 خرداد 1402 ساعت ۱۰:۴۱:۵۷
© Copyright 2023 http://behbahanonline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4984
۹ / ۳ / ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۷

غرق شدن یک جوان در رودخانه مارون بهبهان

وحید دهشت رو گفت : عصر امروز سه شنبه ۹ خرداد ماه حوالی ساعت ۱۵ در طی تماس شهروندان با شماره تلفن ۱۲۵ آتش نشانی از غرق شدن یک جوان در رودخانه مارون بهبهان خبر دادند.؛

بهبهان آنلاین:

به گزارش بهبهان آنلاین روابط عمومي آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بهبهان، مسئول آتش نشانی شهرداری بهبهان از غرق شدن یک جوان در رودخانه مارون بهبهان خبر داد.

وحید دهشت رو گفت : عصر امروز سه شنبه ۹ خرداد ماه حوالی ساعت ۱۵ در طی تماس شهروندان با شماره تلفن ۱۲۵ آتش نشانی از غرق شدن یک جوان در رودخانه مارون بهبهان خبر دادند.

دهدشت رو ادامه داد : این حادثه در محدوده پمپ پاژ آب (بالا دست پل مارون) اتفاق افتاده است. و فرد مفقود شده با توجه به عملیات امدادونجات گروه غواصی آتش نشانی شهرداری بهبهان ، و گروه غواصی سپنتا بهبهان در محدوده حادثه تا لحضه ی تنظیم خبر پیدا نشده است‌.

مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بهبهان در پایان افزود: جستجوی آتش نشانان و اهالی منطقه همچنان در حاشیه رودخانه تا صبح ادامه دارد. ولی عملیات جستجوی گروه های غواصی باتوجه به تاریکی هوا بعلت امکان خطرات احتمالی برای غواصان، متوقف شده است. و ادامه عملیات غواصی فردا با روشن شدن هوا ادامه می یابد.

مسئول آتش نشانی شهرداری بهبهان از شهروندان درخواست کرد. هشدارهای لازم در مورد عدم شنا کردن در رودخانه مارون را جدی بگیرند تا شاهد حوادث تلخ نباشیم.

 

ثبت شده در سایت بهبهان آنلاین طی شماره 4984 توسط پیمان باوند و در روز سه شنبه 9 خرداد 1402 ساعت ۲۲:۱۷:۱۴
© Copyright 2023 http://behbahanonline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4981
۹ / ۳ / ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۷

فرمانده جدید انتظامی استان خوزستان منصوب منصوب شد

فرمانده نیروی انتظامی کشور در حکمی فرمانده انتظامی استان خوزستان منصوب را منصوب کرد.؛

بهبهان آنلاین:

فرمانده نیروی انتظامی کشور در حکمی فرمانده انتظامی استان خوزستان منصوب را منصوب کرد.

بر این اساس سردار سرتیپ احمدرضا رادان فرمانده نیروی انتظامی در حکمی سرتیپ دوم پاسدار سید محمود میرفیضی را به سمت فرمانده انتظامی استان خوزستان منصوب کرد.

پیش از این سردار سید محمد صالحی فرمانده انتظامی استان خوزستان بود.

سردار سید محمود میرفیضی به مدت پنج سال مسئولیت فرماندهی انتظامی استان گلستان را بر عهده داشت.

فرماندهی انتظامی استان مازندران و فرماندهی انتظامی استان قم از دیگر سوابق سردار سید محمود میرفیضی است.

ثبت شده در سایت بهبهان آنلاین طی شماره 4981 توسط پیمان باوند و در روز سه شنبه 9 خرداد 1402 ساعت ۲۰:۴۷:۵۸
© Copyright 2023 http://behbahanonline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر