شماره : 4507
۸ / ۱۱ / ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۱

89 قبضه سلاح غیرمجاز در خوزستان کشف و ضبط شد

سردار صالحی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند، تاکید کرد: تامین امنیت شهروندان وظیفه پلیس و عبور از آن خط قرمز فراجا است و با فرد یا افرادی که قصد خدشه دار کردن آن را داشته باشند با اقتدار برخورد خواهیم کرد.؛

بهبهان آنلاین:

فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف 89 قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار سید محمد صالحی بر برخورد قاطعانه پلیس با دارندگان سلاح‌های غیرمجاز و عاملان تیراندازی تاکید کرد و اظهار داشت: در راستای ارتقاء امنیت عمومی و سلب تحرک مجرمان و قانون‌گریزان، طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان به مدت 4 روز به مرحله اجرا در آمد.

وی افزود: در اجرای این طرح ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با همکاری سایر یگان‌های انتظامی در سراسر استان خوزستان با تسلط اطلاعاتی و انجام اقدامات خاص پلیسی 77 نفر دارندگان سلاح غیرمجاز و عاملان تیراندازی را شناسایی و با هماهنگی مراجع قضائی طی چندین عملیات منسجم و مقتدرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: از دستاوردهای این طرح 89 قبضه انواع سلاح جنگی، شکاری و یک هزار و 824 عدد انواع فشنگ کشف شد.

سردار صالحی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند، تاکید کرد: تامین امنیت شهروندان وظیفه پلیس و عبور از آن خط قرمز فراجا است و با فرد یا افرادی که قصد خدشه دار کردن آن را داشته باشند با اقتدار برخورد خواهیم کرد.

ثبت شده در سایت بهبهان آنلاین طی شماره 4507 توسط پیمان باوند و در روز شنبه 8 بهمن 1401 ساعت ۲۰:۱۱:۴۴
© Copyright 2023 http://behbahanonline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4495
۷ / ۱۱ / ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۳

یازدهمین جشنواره گل نرگس بهبهان برگزارشد

عصر امروز یازدهمین جشنواره ملی گل نرگس بهبهان باحضور گسترده مردم ومسئولان برگزارشد. ؛

بهبهان آنلاین:

عصر امروز یازدهمین جشنواره ملی گل نرگس بهبهان باحضور گسترده مردم وبابرنامه های متنوع هنری وفرهنگی از جمله  تئاتر و همچنین اجرای گروه های موسیقی از استان های خوزستان، کردستان ،خراسان جنوبی ،بوشهر،کرمانشاه،کهگیلویه وبویراحمد،  برگزارشد.

جشنواره گل نرگس در بهبهان با برنامه ریزی و هماهنگی انجام شده با مسوولان مربوطه در شهرستان بهبهان ازجمله فرمانداری و اداره فرهنگ وارشاداسلامی در بخش نمایشگاهی و برپایی غرفه با معرفی تولیدات شهرستان بهبهان و صنایع دستی برگزارشد.

هدف از برگزاری این جشنواره را با توجه به ثبت ملی گل نرگس بهبهان توسعه گردشگری و معرفی این اثر طبیعی است.

 

گفتنی است نرگسزارهای بهبهان به عنوان اثر ملی در فهرست آثار طبیعی به ثبت رسیده است. اهدای هشت هزار شاخه از گل نرگس بهبهان به ساحت علی ابن موسی‌الرضا (ع) از جمله برنامه های معنوی است که هر ساله همزمان با برگزاری این جشنواره اهدا می‌شود.

 

 

ثبت شده در سایت بهبهان آنلاین طی شماره 4495 توسط پیمان باوند و در روز جمعه 7 بهمن 1401 ساعت ۱۸:۳۳:۳۶
© Copyright 2023 http://behbahanonline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4486
۶ / ۱۱ / ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۵

چشم بیدبلند به گل های نرگس روشن شد/ نخستین مرحله برداشت از مزرعه گل های نرگس بیدبلند خلیج‌فارس آغاز شد

هم زمان با فصل برداشت گل های نرگس در شهرستان بهبهان به عنوان خواستگاه این گل زیبای زمستانی در ایران،برداشت از مزرعه گل ها نرگس بیدبلند خلیج‌فارس آغاز شد.؛

بهبهان آنلاین:

هم زمان با فصل برداشت گل های نرگس در شهرستان بهبهان به عنوان خواستگاه این گل زیبای زمستانی در ایران،برداشت از مزرعه گل ها نرگس بیدبلند خلیج‌فارس آغاز شد.

به گزارش بهبهان آنلاین به نقل از  روابط عمومی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس، در اجرای طرح های مثمر کاری درختان در این شرکت، علاوه بر مدیریت بیش از ۳۳ هکتار فضای سبز هزاران اصله درخت نخل،زیتون،لیمو،نارنج و انار کاشت و نگهداری شده و در تابستان سال جاری برای نخستین سال، صدها کیلو خرما و رطب مرغوب برداشت و در ادامه طی چند روز گذشته نخستین برداشت گل های نرگس از مزرعه درون مجتمعی این شرکت به عنوان بزرگ ترین قطب گازی غرب آسیا و برگزیده زرین صنعت سبز ایران آغاز شده است.

از نکات قابل توجه در راستای مدیریت فضای سبز این شرکت احداث تصفیه خانه فاضلاب در بخش غیر صنعتی بوده تا از این طریق آب مورد نیاز مجموعه بزرگ فضای سبز بیدبلند خلیج فارس از این محل تامین شود.

 

ثبت شده در سایت بهبهان آنلاین طی شماره 4486 توسط پیمان باوند و در روز پنجشنبه 6 بهمن 1401 ساعت ۲۲:۱۵:۱۶
© Copyright 2023 http://behbahanonline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4484
۶ / ۱۱ / ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۳

سردرگمی بهبهانی ها برای دریافت وام روستایی

شرایط سخت اعطای وام روستایی در شهرستان بهبهان شهروند خبرنگار ما را گلایه‌مند کرد.؛

بهبهان آنلاین:

دولت به دلیل اینکه خانه‌های روستایی را از حالت فرسودگی خارج کند تسهیلاتی را برای آن‌ها در نظر گرفت تا بازسازی منازل خود را انجام دهند.  اما گاهی با شرایط سخت بانک ها بسیاری از روستاییان امکان دریافت این تسهیلات را پیدا نمی کنند.
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیام از شرایط بانک رفاه در شهرستان بهبهان برای پرداخت وام روستایی گلایه کرد و از مسئولان درخواست رسیدگی دارد.
سردرگمی شهروند بهبهانی برای دریافت وام روستایی
متن پیام شهروند خبرنگار ما:
با عرض سلام، پس از چندماه رفت وآمد به بنیاد مسکن خوزستان بالاخره پرونده معرفی به بانک را با هزار بدبختی گرفتیم. ولی دوباره با مراجعه به بانک رفاه مرکزی بهبهان اعلام کردند تسهیلات ۱۰ ساله است با اینکه قرار بوده ۲۰ ساله باشد. در ضمن از من بازنشسته چهارتا ضامن کسر از حقوق خواستن و دریافت وام برای اردیبهشت سال ۱۴۰۲ موکول شده است. لطفا رسیدگی فرمایید.صداوسیما

ثبت شده در سایت بهبهان آنلاین طی شماره 4484 توسط پیمان باوند و در روز پنجشنبه 6 بهمن 1401 ساعت ۲۱:۴۳:۳۹
© Copyright 2023 http://behbahanonline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4481
۶ / ۱۱ / ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۰

سالگرد شهادت سردار شهید مجید بقایی در شهر بهبهان برگزار شد 

چهلمین سالگرد شهادت سردار سرلشکر شهید مجید بقایی فرمانده قرارگاه کربلا سپاه پاسداران آیین بزرگداشتی در شهر بهبهان برگزار شد. ؛

بهبهان آنلاین:

به مناسبت فرا رسیدن سالگرد شهادت سردار سرلشکر شهید مجید بقایی فرمانده قرارگاه کربلا سپاه پاسداران آیین بزرگداشتی در شهر بهبهان برگزار شد.

آیین بزرگداشت چهلمین سالگرد شهادت سردار سرلشکر شهید مجید بقایی، فرمانده قرارگاه کربلا سپاه پاسداران با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان اسلام، طلاب، روحانیون، جوانان و نوجوانان خوزستانی در بهبهان برگزار شد.

 

آیین بزرگداشت چهلمین سالگرد شهادت سردار سرلشکر شهید مجید بقایی، فرمانده قرارگاه کربلا سپاه پاسداران در کنار تربت پاکش واقع در گلزار شهدای بهبهان برگزار که مردم خوزستان از شهرهای مختلف در این برنامه حضور داشتند.

سردار سرلشکر شهید مجید بقایی در تاریخ یکم بهمن‌ماه سال 1337 در خانواده‌ای معتقد و مذهبی در شهر بهبهان دیده به جهان گشود.

پس از عملیات رمضان به سمت معاونت شهید باقری در فرماندهی قرارگاه کربلا منصوب شد.

بعد از عملیات محرم، پس از آنکه شهید حسن باقری جانشین یگان نیروی زمینی سپاه شد، شهید مجید بقایی مسئولیت قوای یکم کربلا را بر عهده گرفت.

در نهم بهمن ماه سال 1361 وقتی سردار شهید مجید بقایی در منطقه فکه مشغول شناسایی منطقه دشمن و آماده‌سازی عملیات والفجر مقدماتی بود در سنگر دیده‌بانی مورد اصابت گلوله خمپاره قرار گرفت و همراه با  سردار سرلشکر شهید حسن باقری(غلامحسین افشردی) جانشین نیروی زمینی سپاه پاسداران، سردار شهید توکل قلاوند فرمانده اطلاعات و عملیات قرارگاه نجف اشرف و لشکر 17 علی‌بن ابی‌طالب(ع) قم، سردار شهید محتبی مومنیان مسئول طرح و عملیات قرارگاه خاتم(ص) و شهید محمدتقی رضوانی به فیض شهادت نائل آمد.

ثبت شده در سایت بهبهان آنلاین طی شماره 4481 توسط پیمان باوند و در روز پنجشنبه 6 بهمن 1401 ساعت ۲۱:۴۰:۰۴
© Copyright 2023 http://behbahanonline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4479
۶ / ۱۱ / ۱۴۰۱ - ۸:۳۵

بیانیه نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در خصوص محکومیت اقدام اخیر پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

اقدام مذبوحانه‌ پارلمان اروپا در تروریست قلمداد کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حاکی از محاسبه‌ غلط دیگری است که از آستین سراسر اشتباه غرب، علیه ملت ایران بیرون زده شد. تبدیل بحران‌ها به فرصت رویه‌ سبز قامتان انقلاب اسلامی در به بن بست کشاندن تمام نقشه‌های نظامی، سیاسی و فرهنگی غرب و ایادی آن طی ۴۲ سال از عمر پر برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده است.؛

بهبهان آنلاین:

نماینده مردم  بهبهان و آغاجاری در خصوص محکومیت اقدام اخیر پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه صادر کرد

 

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

 

«بسمه تعالی»

 

«وَ مَکَرُوا وَ مَکَرَ اللَّهُ وَ اللَّهُ خَیْرُ الْماکِرین»؛[ عمران، ۵۴]

 

اقدام مذبوحانه‌ پارلمان اروپا در تروریست قلمداد کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حاکی از محاسبه‌ غلط دیگری است که از آستین سراسر اشتباه غرب، علیه ملت ایران بیرون زده شد. تبدیل بحران‌ها به فرصت رویه‌ سبز قامتان انقلاب اسلامی در به بن بست کشاندن تمام نقشه‌های نظامی، سیاسی و فرهنگی غرب و ایادی آن طی ۴۲ سال از عمر پر برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده است.

 

قرار دادن نیروی نظامی رسمی یک کشور مستقل در لیست گروههای تروریستی مغایر مطلق با اصول حقوقی بین المللی و حکایت از عصبانیت آنان نسبت به شکست‌ نقشه‌های پر طمطراق شان در سطح ملی، منطقه‌ای و بین المللی بویژه در اغتشاشات اخیر از ملت سرافراز ایران و عدم تحلیل واقع بینانه در تصمیم گیری‌های پارلمان اروپا دارد.

 

اینجانب که خود از تبار سبزپوشان جان نثار ملت و امامین انقلاب بوده و هستم، بعنوان خادم ملت ضمن محکوم کردن این قطعنامه‌ نابخردانه‌، وظیفه خود میدانم که در تسهیل اقدامات تلافی‌جویانه نظام اسلامی متناسب با قطعنامه پارلمان اروپا، تدابیر تقنینی در خور شان اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ملت سرافراز ایران اسلامی را در مجلس شورای اسلامی بعنوان عصاره‌ ملت به منصه‌ ظهور رسانده و مثل همیشه درسی به یاد ماندنی به حامیان واقعی تروریست‌های بین المللی بدهیم.

 

محمدطلا مظلومی

نماینده مردم شریف بهبهان و آغاجاری

ثبت شده در سایت بهبهان آنلاین طی شماره 4479 توسط پیمان باوند و در روز پنجشنبه 6 بهمن 1401 ساعت ۰۸:۳۵:۴۳
© Copyright 2023 http://behbahanonline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4477
۶ / ۱۱ / ۱۴۰۱ - ۸:۳۲

سارقان طلا در بهبهان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی بهبهان  گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت طلاجات از منازل در سطح شهرستان بهبهان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.؛

بهبهان آنلاین:

فرمانده انتظامی بهبهان  گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت طلاجات از منازل در سطح شهرستان بهبهان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت. دستگیری سارقان طلاجات منازل در بهبهان

سرهنگ منوچهر جوانمرد افزود:  ماموران پلیس با اقدامات اطلاعاتی و بررسی صحنه‌های وقوع جرم، هویت ۳ سارق را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی با برقراری تور ایست و بازرسی ۳ سارق را حین تردد طی عملیاتی دستگیر کردند.

وی  با اشاره به توقیف یک دستگاه خودروی سواری از متهمان، ادامه داد: در بارزسی از خودروی توقیف شده آلات و ادوات جرم به همراه ۳۷۵ گرم طلای مسروقه کشف شد.

فرمانده انتظامی بهبهان بیان کرد:  متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

ثبت شده در سایت بهبهان آنلاین طی شماره 4477 توسط پیمان باوند و در روز پنجشنبه 6 بهمن 1401 ساعت ۰۸:۳۲:۱۵
© Copyright 2023 http://behbahanonline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4475
۶ / ۱۱ / ۱۴۰۱ - ۸:۲۹

بازدید استانی از اجرای طرح جهش در مدارس ابتدایی شهرستان بهبهان

مدیر، کارشناسان مقطع ابتدایی و سرگروه‌های آموزشی شهرستان ماهشهر از روند اجرای طرح جهش در مدارس ابتدایی شهرستان بهبهان بازدید کردند.؛

بهبهان آنلاین:

مدیر، کارشناسان مقطع ابتدایی و سرگروه‌های آموزشی شهرستان ماهشهر از روند اجرای طرح جهش در مدارس ابتدایی شهرستان بهبهان بازدید کردند.

ثبت شده در سایت بهبهان آنلاین طی شماره 4475 توسط پیمان باوند و در روز پنجشنبه 6 بهمن 1401 ساعت ۰۸:۲۹:۴۴
© Copyright 2023 http://behbahanonline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4473
۵ / ۱۱ / ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۹

پیگیر رفع مشکلات بهداشت و درمان بهبهان/ افتتاح بیمارستان های سردشت زیدون و تشان در آینده ای نزدیک

نماینده مردم بهبهان در مجلس گفت: برای رفع مشکلات مراکز بهداشت و درمان حوزه انتخابیه اقداماتی صورت گرفت و البته موافقت هایی نیز از سوی وزارت مربوطه اخذ شد.؛

بهبهان آنلاین:

نماینده مردم بهبهان در مجلس گفت: برای رفع مشکلات مراکز بهداشت و درمان حوزه انتخابیه اقداماتی صورت گرفت و البته موافقت هایی نیز از سوی وزارت مربوطه اخذ شد.

محمد طلا مظلومی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اقدامات انجام شده در حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: با همکاری و تلاش های متعدد وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بهبهان و با همراهی مجمع خیرین سلامت شهرستان و پس از برگزاری جلسات متعدد در سطح این وزارتخانه و ارائه مستندات لازم، موافقت اصولی بیمارستان های ۳۲ تختخوابی زیدون و تشان اخذ شد.

 

وی افزود: بیمارستان‌های ۳۲ تختخوابی سردشت زیدون و تشان با همراهی مجمع خیرین سلامت شهرستان بهبهان به صورت مشارکتی در حال ساخت و تکمیل بوده، بیمارستان سردشت زیدون به جمعیتی ۱۵۰۰۰ نفری و بیمارستان تشان نیز به جمعیتی ۱۰۰۰۰ نفری ارائه خدمات مطلوب خواهد داد و در آینده نزدیک به بهره‌برداری خواهند رسید.

 

نماینده مردم بهبهان در مجلس بیان کرد: رفع مشکلات بهداشت و درمان مردم حوزه انتخابیه از دغدغه های اصلی اینجانب است و با بهره برداری از این دو بیمارستان شاهد تجهیزات پیشرفته، حضور پزشکان متخصص و رفع دغدغه های بهداشتی و درمانی مردم این مناطق خواهیم بود./

ثبت شده در سایت بهبهان آنلاین طی شماره 4473 توسط پیمان باوند و در روز چهارشنبه 5 بهمن 1401 ساعت ۲۲:۵۹:۲۱
© Copyright 2023 http://behbahanonline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4469
۵ / ۱۱ / ۱۴۰۱ - ۷:۵۲

اب پاکی که سخنگوی کمیسیون کشاورزی روی دست کشاورزان ریخت

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: بخش کشاورزی در لایحه بودجه سال آینده به صورت خوش بینانه ۱۸۰ هزار میلیارد تومان کسری اعتبار دارد.؛

بهبهان آنلاین:

ذبیح الله اعظمی ساردوئی سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست امروز این کمیسیون گفت: بر اساس جمع بندی کمیسیون کشاورزی در خصوص بودجه بخش کشاورزی در لایحه بودجه سال آینده، اعتبارات این حوزه بسیار نگران کننده و فاجعه بار است و امنیت غذایی را به مخاطره می‌اندازد.

اعظمی با اشاره به تاکیدات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بر تامین امنیت غذایی افزود: کل بودجه ۱۴۰۲ حدود ۵۰ درصد افزایش داشته، اما اعتبارات بخش کشاورزی فقط ۱۲ درصد افزایش داشته است.

در بودجه سال ۱۴۰۱ مقرر شده بود وزارت جهاد کشاورزی اموال مازاد خود را به فروش رسانده و آن را در حوزه اختیارات هزینه کند، اما در بودجه امسال باید درآمد حاصل از این محل را به خزانه واریز کند و دولت برای آن تصمیم گیری کند که اشکال اساسی دارد. متاسفانه در لایحه بودجه سال آینده به موضوعات مذکور توجه نشده است.

نماینده مردم جیرفت و عنبر آباد در مجلس با اشاره به اینکه در حوزه آبیاری تحت فشار اعتبارات مورد نیاز، حدود ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد نیاز وجود دارد که در لایحه بودجه این اعتبار ۱ هزار ۵۸۱ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است، گفت: بودجه آبیاری‌های تحت فشار و احیا، زهکشی و بازسازی قنوات افزایش چشمگیری نداشته و اعتبارات آبخیز داری نیز کاهش داشته است.

وی با تاکید بر اینکه برای اجرای الگوی کشت اعتبارات کافی اختصاص داده نشده است و یارانه نهاده‌های کشاورزی به نوعی در لایحه بودجه سال آینده حذف شده است، افزود: مطالبات شرکت‌های پتروشیمی تولید کننده کود اوره در لایحه بودجه ۱۴۰۲ لحاظ نشده و اعتبارات صندوق بیمه محصولات کشاورزی در مقایسه با سال گذشته تغییری نکرده است و علی رغم نیاز ۲۰ هزار میلیاردی تنها ۶ هزار میلیارد در نظر گرفته‌اند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه پایین بودن اعتبار صندوق بیمه محصولات کشاورزی باعث می‌شود کشاورز با خیال راحت کشت نکرده و در زمان وقوع حادثه به میزان کافی جبران خسارت دریافت نکند، تصریح کرد: در دنیا پایه تولید محصولات کشاورزی، بیمه محصولات است. علی‌رغم اینکه در خصوص افزایش تولید دانه‌های روغنی همواره شعار داده شده است اعتبارت این حوزه نیز تغییر بسیار کمی داشته است.

اعظمی با اشاره به اینکه در لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ مهار بیابان زایی اعتباری مدنظر قرار نگرفته است، افزود: برای خرید تضمینی گندم در سال ۱۴۰۱ حدود ۱۳۵ هزار میلیارد تومان هزینه شده که در سال آینده باتوجه به پیش بینی خرید و تولید ۱۰ میلیون تن اعتبار مورد نیاز به حدود ۱۸۰ هزار میلیارد تومان افزایش پیدا می‌کند. اعتبارات تامین کود اوره کاملا حذف شده و به منظور تامین کود‌های ازت و فسفات نیز اعتبار کافی تعیین نشده است.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست با بیان اینکه با افزایش قیمت کود‌های شیمیایی کشاورزان توان تامین آن را ندارند و این موضوع باعث کاهش عملکرد در واحد سطح می‌شود، گفت: اعتبار مورد نیاز اجرای الگوی کشت حداقل ۱۳۲ هزار میلیارد تومان است که این اعتبار نیز دیده نشده است و به صورت کلی بودجه بخش کشاورزی در لایحه سال ۱۴۰۲ با تمامی قوانین بالادستی و احکام دائمی تناقض دارد به صورت خوش بینانه ۱۸۰ هزار میلیارد تومان این حوزه کسری اعتباری دارد.

نماینده مردم جیرفت و عنبر آباد در مجلس با بیان اینکه سال گذشته بیش از ۱۰ میلیارد دلار برای تامین گندم، روغن و نهاده‌های دامی هزینه می‌شد که حذف و به عنوان یارانه به مردم پرداخت شد که صدمه به این بخش محسوب می‌شود، تصریح کرد: بازسازی باغات و نخیلات و یارانه سوخت حمل و نقل هوایی محصولات کشاورزی حذف و اعتبارت مکانیزاسیون و صنایع تبدیلی بسیار محدود است. طی ۴ دهه گذشته هیچ سال اعتبارات بخش کشاورزی با این میزان از محدودیت و محرومیت لحاظ نشده است.

ثبت شده در سایت بهبهان آنلاین طی شماره 4469 توسط پیمان باوند و در روز چهارشنبه 5 بهمن 1401 ساعت ۰۷:۵۲:۲۱
© Copyright 2023 http://behbahanonline.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر