در زمینه پرداخت یارانه به رسانه های خوزستان اجحاف می شود
نماینده مدیران مسئول در هئیت نظارت بر مطبوعات کشور در اولین سفر کاری خود، استان خوزستان را به عنوان اولین استان انتخاب و در دیداری با اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات با مسائل و مشکلات اهالی رسانه از زبان هیئت مدیره آشنا شد.
قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس خبر داد
رفع اختلاف نظرها در آغاز به کار تعدادی از شوراهای شهرها با تدبیر وزارت کشور
قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس نتایج سفر برخی از مسئولان وزارت کشور به تعدادی از استانها در راستای رفع اختلاف نظرها در آغاز به کار تعدادی از شوراهای اسلامی شهرها را که با تدبیر وزارت کشور رفع گردید، تشریح کرد.
با کمک رسانه ها سطح زندگی مردم را ارتقا دهیم
نماینده عالی دولت در استان گفت: من معتقدم بخشی از اداره کشور از مسیر رسانه‌ها می‌گذرد و در کنار دولت،مجلس،قوه قضاییه و نهادهای حاکمیتی رسانه ها نیر قرار دارند و با هم مجموعه حاکمیت را شکل می‌دهند تا کشور به سوی پیشرفت سوق یابد.
نمایندگان در تعیین مدیران دست استاندار را باز بگذارند
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: اول اینکه  ۱۰۰ واحد صنعتی، کشاورزی و خدماتی که ۶۰ درصد فرآیند کاری خود را انجام داده‌اند که در صورت انجام کار ۴۰ درصد باقی‌مانده و فعال شدن می‌توانند ۳۶ هزار فرصت شغلی را در خوزستان ایجاد کنند؛ همچنین یک هزار و ۸۱۷ واحد گوناگون راکد یا فعال با ظرفیت‌های کمتر از حد خود که اگر ظرفیت آنها تکمیل شود، ۶۰ هزار ظرفیت شغلی ایجاد می‌کند که باید در اولویت پیگیری باشد.
  • جدید
  • محبوب