فرماندار بهبهان:

ظرفیت های بهبهان را معرفی نماییم/ نقد سازنده اصحاب رسانه به بهبود و اصلاح امور کمک می کند

نخستین نشست خبری فرماندارجدید بهبهان با اصحاب رسانه برگزار شدـ
کد خبر : 3227
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۳:۱۳
ظرفیت های بهبهان را معرفی نماییم/ نقد سازنده اصحاب رسانه به بهبود و اصلاح امور کمک می کند

بهبهان آنلاین:

خبرنگار پدرام کسایی:

فرماندار بهبهان در نخستین دیدار با اصحاب رسانه این شهرستان با قدردانی از تلاش اصحاب رسانه و انعکاس مناسب رویدادهای مختلف اظهارداشت:بهبهان شهر ظرفیت هاست و باید این ظرفیت ها را به همگان معرفی نماییم.
رستم عیدی پور گفت: بااطلاع کامل و شناخت ظرفیت ها این مسئولیت راپذیرفتم و خوشحالم که ازجنس مردم هستم.
وی با بیان اینکه در دورترین روستاها نیز حضور پیداخواهم کرد، ادامه داد:استفاذه ازظرفیت خیرین و ظرفیت داخل شهرستان برای اجرایی کردن بسیاری از برنامه ها با توجه به مشکلات اعتباری دولت در اولویت کاری خواهد بود و ضروری است که در این راستا گام برداریم.

عیدی پور به وضعیت جاده های شهرستان نیز اشاره کرد و گفت:آسفالت قطعه ای از جاده در حال احداث خیراباد بزودی اغاز میشود و تکمیل و ساماندهی جاده بهبهان- رامهرمز نیز عملیاتی خواهد شد.

فرماندار بهبهان گفت: سایت دفع زباله بهبهان در شأن  این شهرنیست و این روند رها شدن زباله‌ها علاوه بر ایجاد مشکلات بهداشتی فضای نامناسبی به چهره ورودی این شهرستان بخشیده است.

عیدی پور گفت: برای دفن اصولی زباله مشکلات برق وانتقال خط گاز نیز برطرف و امیدواریم که طرح ساخت سایت جدید دفن زباله در شهرستان بهبهان بزودی به بهره برداری رسیده تا زباله ها به شکل غیراستاندار دفن نشوند.

ارتباط گیری موثر بامردم بخش دیگری از سخنان فرماندار جدید بهبهان بود که در همین زمینه سامانه پیامکی ۵٠٠٠۲۶۱۶۸ برای ارتباط مستقیم بافرماندار اعلام شد.
عیدی پور در ادامه سخنان خود تاکید کرد:در ابن شرایط حساس، مردم باید پای کارباشند و رسانه ها نیز کمک کنند.

عیدی پور تصریح کرد: محرومیت خوزستان مشهود است و هرخوزستانی می باید برای رفع محرومیت از استان در هرجای کشور تلاش نماید.
مقام عالی دولت به استخدام شرکت ها و ادارات نیز پرداخت و گفت: در بحث استخدامها باید روند قانونی شکل بگیرد و جلوی استخدام های غیرقانونی را می گیریم.
وی تاکید کرد:این شهرستان نیروی انسانی خوبی دارد وباید بانعامل برنامه هاراعملیاتی کنیم.
فرمانداربهبهان با اشاره به اینکه مرز میان نقد و تخریب را باید تشخیص داد از نقد  سازنده رسانه ها استقبال کرد و اظهار داشت : نقد اصولی توام با مطالبه گری به بهبود و افزایش کیفیت کارها کمک خواهد کرد و تخریب برازنده مردم این شهرستان نخواهد بود.

رستم عیدی پور ادامه داد:در بحث فرودگاه بهبهان با همکاری نماینده شهرستان در مجلس اعتبارخوبی اختصاص داده شده و در نلاش هستیم این طرح ضروری را به سرانجام برسانیم.
عیدی پور با بیان اینکه سیاست دولت تعریف پروژه جدید نیست اظهارداشت:در زمینه سدمارون ۲ به صراحت می گویم هرطرحی که در جهت توسعه بهبهان مشکل زا باشد خط قرمز ماست و جلوی احداث آن را با همدلی مردم و مسئولان می گیریم.

فرماندار بهبهان با بیان اینکه مصوبات برزمین مانده جلسات سال قبل را بررسی می کنیم، گفت:از برگزاری جلسات تکراری و بدون بازده جلوگیری خواهد شد و مدیران همواره باید پاسخگوی مطالبات رسانه ای و مردمی باشند و عملکرد خود را بیان کنند.
وی در پایان بر احیای منافع شهرستان بهبهان تاکید کرد و گفت: از سیاست بازی بپرهیزیم.
برپایه گزارش پایگاه خبری بهبهان آنلاین، توجه به جایگاه بانوان، معرفی ظرفیت های گردشگری، نقش حوزه کشاورزی و توسعه زیرساخت ها، مقابله با طرح های اننقال اب از  بافت های تاریخی، شایسته گزینی در انتصاب، عزل مدیران ضعیف و ناکارامد ، جاده آرامستان، هویت بومی ومحلی گل نرگس، رعایت حقوق معلولان در سطح شهر، لزوم مقابله با احداث سدمارون۲،جذب بودجه الاینده های نفتی از شهرستان های مجاور از  جمله موضوعاتی بود که اصحاب رسانه در این نشست اظهار نمودند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.