به بهانه سفر وزیر ورزش و جوانان به بهبهان:

به راستی، چرا مسئولین شهرستان بهبهان از خبرنگاران فرار میکنند؟!

در جدیدترین مورد سفر وزیر ورزش وجوانان که می توانست با همراهی خبرنگاران دستاوردهای بهتری داشته باشد بدون دعوت از انها موجب واکنش فعالان فزهنگی واحتماعی شده است. 
کد خبر : 3062
تاریخ انتشار : جمعه 2 اردیبهشت 1401 - 20:39
به راستی، چرا مسئولین شهرستان بهبهان از خبرنگاران فرار میکنند؟!

بهبهان آنلاین:

سفربی سروصدای مسئولان استانی و ملی به بهبهان موجب واکنش های زیادی شده است.

در جدیدترین مورد سفر وزیر ورزش وجوانان که می توانست با همراهی خبرنگاران دستاوردهای بهتری داشته باشد موجب واکنش فعالان فزهنگی واحتماعی شده است.

«ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مسئولینی که وزراء و مسئولین استانی و کشوری را به شهرستان مظلوم بهبهان جهت رفع پاره ای از مشکلات این شهرستان دعوت می کنند لازم است به نکاتی فارغ از برداشت های شخصی و خلق رزمه های تبلیغاتی در فضای مجازی توجه کنند .

۱، متاسفانه سالیانی است مسئولین کشوری و استانی در بازدید از این شهرستان در جمع های مردمی و خبرنگاران شرکت نمی کنند ، حتی فرصتی برای تنظیم نامه و بازدید مسئولین از پروژه ها وجود ندارد و زمان توقف مسئول در شهرستان کمتر از دو ساعت است که بیشتر وقت صرف تشریفات و دید وبازدیدهای خود مسئولین می گذرد ، به طوری که تا کنون هیچ مصوبه ای و حتی مصاحبه خبری جهت شفافیت افکار عمومی مردم رقم نمی خورد .

۲ .مسئولین شهرستان تا کنون هیچ گزارشی از آورده این همه رفت و آمد و صرف مسائل بیت المال برای دید و بازدید مسئولین ارائه نکرده اند .در حقیقت خروجی کار را هیچ رسانه ای نتوانسته به مردم گزارش دهد .
ورزش بهبهان مشکلات فراوانی دارد که متاسفانه این فرصت هم به راحتی از دست مردم شهرستان مظلوم بهبهان و به خصوص جامعه ورزشکاران از بین رفت .

طلبه ناچیز بهبهان ، قدرت الله غلمانی»

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.