هرگونه وجه خارج از صندوق بیمارستان‌های شهرستان را گزارش دهید

هرگونه وجه خارج از صندوق بیمارستان‌های شهرستان را گزارش دهید.
کد خبر : 3328
تاریخ انتشار : جمعه 30 اردیبهشت 1401 - 22:01
هرگونه وجه خارج از صندوق بیمارستان‌های شهرستان را گزارش دهید

بهبهان آنلاین:

هرگونه وجه خارج از صندوق بیمارستان‌های شهرستان را گزارش دهید

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی بهبهان، معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی در اطلاعیه‌ای از تخلف بودن اخذ هرگونه وجه توسط پزشک جهت انجام عمل جراحی در بیمارستان‌های تامین اجتمایی، شهیدزاده و فریده بهبهانی خبر داد.

اطلاعیه معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی بهبهان به شرح زیر است:

به اطلاع همشهریان گرامی رسانده می‌شود؛ با توجه به دستور مقام عالی وزارت بهداشت، اخذ هرگونه وجه خارج از صندوق بیمارستان‌ها تخلف محسوب می‌گردد.

مراجعه کنندگان گرامی، درصورت پیشنهاد اخذ وجه خارج از صندوق بیمارستان‌های شهرستان توسط پزشک معالج، آن را سریعاً به اداره نظارت دانشکده علوم پزشکی بهبهان اطلاع داده و شکایت خود را ثبت کنند.

از رسانه‌های شهرستان و مطالبه گران خواهشمندیم، ضمن اطلاع رسانی تخلف بودن این امر به همشهریان، این عزیزان را جهت تشکیل پرونده و شروع روند ثبت شکایت راهنمایی نمایند.

بیماران و همراهان این عزیزان می‌توانند درصورت دریافت پیشنهاد اخذ وجه توسط پزشک معالج جهت انجام عمل جراحی در بیمارستان‌های تامین اجتماعی، شهیدزاده و فریده بهبهانی با شماره ۱۹۰ وزارت بهداشت یا شماره ۵۲۸۳۹۰۱۱  داخلی ۲۰۲ اداره نظارت دانشکده تماس گرفته یا به صورت حضوری به اداره نظارت دانشکده علوم پزشکی بهبهان مراجعه و نسبت به ثبت شکایت خود اقدام نمایند.

ضمنا در تمامی بیمارستان‌های شهرستان اطلاعیه تخلف بودن این امر و راه ثبت شکایت در دید عمومی قراردارد و همشهریان در صورت فراموشی شماره تماس‌ها می‌توانند از این اطلاعیه‌ها جهت ارتباط با وزارت بهداشت و اداره نظارت دانشکده علوم پزشکی بهبهان استفاده نمایند.
💠روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی بهبهان

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

  • جدید
  • محبوب