المپیک هدف نهایی کشتی گیر مطرح بهبهانی است
محسن نژاد با تقدیر از مربی سازنده خود در پایان خاطرنشان کرد: از آقای دهملایی که در طول چند سال گذشته زحمات زیادی برای من کشیده است تشکر می‌کنم و امیدوارم با کسب مدال‌های رنگارنگ در رقابت‌های مختلف اندکی خوشحالی را به مردم شهر و کشورم هدیه بدهم.
درخشش کشتی گیران  باشگاه آریوبرزن با قهرمانی در لیگ برتر کشتی فرنگی ایران
در این مسابقات روح الله دهملایی با فولاد خوزستان توانست با بردن دانشگاه ازاد به فینال راه پیدا کند و پهلوان مهدی محسن نژاد هم با تیم فولاد سپاهان توانست با برد قاطع خود مقابل مقاومت البرز به فینال راه یابد.
رئیس اداره ورزش و جوانان بهبهان خبر داد:
کسب مقام قهرمانی و راهیابی تیم ملی بانوان هندبال کشور به مسابقات جهانی با حضور دو ورزشکار بهبهانی
رئیس اداره ورزش و جوانان بهبهان از کسب مقام قهرمانی و راهیابی تیم ملی بانوان هندبال کشور به مسابقات جهانی با حضور دو ورزشکار بهبهانی خبرداد.
نتیجه ضعیف تیم کشتی آریوبرزن بهبهان در مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی کشور
دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر کشتی فرنگی جام باشگاه‌های کشتی کشور در گروه (د)، به میزبانی تیم سازین سعید اندیمشک روز جمعه در سالن ۲ هزار و ۵۰۰ نفری شهید سروندی اندیمشک با برتری تیم امیدهای لرستان به پایان رسید.
روز دوم مسابقات کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال جهان دنبال شد
پیروزی قاطع کشتی گیر بهبهانی مقابل رقیبی از آمریکا
در وزن 60 کیلوگرم مهدی محسن نژاد پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با با نتیجه 8 بر صفر دیلان گریگرسون از آمریکا را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف برنده کشتی گیران قزاقستان و ازبکستان می رود.
رییس‌ جهاد کشاورزی شهرستان بهبهان:
اجرای احکام تخریب نیازمند حمایت سایر ارگان ها است/۱۵۰ پرونده تغییرکاربری غیر مجاز در سیستم قضایی در حال رسیدگی است
رییس‌ جهاد کشاورزی شهرستان بهبهان در مورد وضعیت تغییرکاربری غیرمجاز زمین‌های کشاورزی  اظهارکرد: طبق قانون حفظ کاربری ارضی کشاورزی مصوب سال ۱۳۷۴ هرگونه تغییرکاربری برای اجرای طرح های کشاورزی و صنعتی نیاز به مجوز از شورای تغییرکاربری دارد و هرگونه ساخت وساز در زمین کشاورزی بودن داشتن مجوز تخلف محسوب می شود.